Breaking News
Home / güvenilir paykasa / Paykasa Ön Ödemeli Karta İstediğimiz Kadar TL Yükleyebilir miyiz?

Paykasa Ön Ödemeli Karta İstediğimiz Kadar TL Yükleyebilir miyiz?

Paykasa ön ödemeli kart belirli tutarlar da Euro cinsinden satışa sunulmaktadır.  O yüzden TL olarak bakiye yükleme imkanı yoktur. İhtiyacınız olan tutarı resmi Paykasa ön ödemeli kart satışı yapan web sitelerinden hemen satın alarak alışverişinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Hızlı ödemeler için güvenle ödeme sağlıyabilirsiniz.

Paykasa ön ödemeli kart tek kullanımlık olduğu için tekrar tekrar kullanılması mümkün değildir. Kullan-at formatında yüksek güvenlikli olarak tasarlanan Paykasa ön ödemeli kart, ilk alışverişinizin ardından kullanıma kapatılmakta ve kartın geçerliliği kalmamaktadır. Bu açıdan da ayrı bir güvenlik hizmeti sunmaktadır. Alışveriş yaptığınız sitede Paykasa ön ödemeli kart bilgileriniz çalınsa bile hiçbir işe yaramayacaktır. Paykasa kartları ile güvenle alım yapabilirsiniz.

Paykasa ön ödemeli kart ile alışverişimizi yaptıktan sonra kalan bakiye olursa bu bakiyeyi geri alabilmek için her hangi bir Resmi Paykasa ön ödemeli kart satışı yapan web sitesinden Paykasa ön ödemeli kartınızın bozdurulmasını isteyebilirsiniz. Paranızı geri alabilmek için öyle günler ya da haftalar beklemenize de gerek yok. En fazla 1- 2 saat içerisinde kart bakiyesinin iadesi hesabınıza yapılacaktır. Hızlı ve güvenli ödemeler yapabilirsiniz.

About admin

Check Also

Paykasa Ön Ödemeli Kartı Başka Nasıl Kullanabilirim?

Paykasa ön ödemeli kart daha çok Skype, Dark Orbit, Adventure Quest, Rebtel,Voip Buster ,Facebook ,Metin2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir