Breaking News
Home / güvenilir paykasa / Paykasa Hakkında Merak Edilenler

Paykasa Hakkında Merak Edilenler

Paykasa Hakkında Merak Edilenler

Paykasa da nedir? Diye sorduğunuzu duyar gibi oluyorum. Özellikle oyun fenomenlerinin çok iyi bildiği ancak birçoğunuz Paykasa ismini hiç duymadığı için Paykasa ile neler yapılabileceği hakkında hiçbir bilgiye da sahip değildir. Güvenli alışveriş için paykasa kartı kullanabilirsiniz.

En güvenli ön ödemeli kartın adı Paykasa

Paykasa internet üzerinde ödeme işlemleri için kullanılan tek kullanımlık ön ödemeli karttır. Sanal para olarak tasarlanan Paykasa ön ödemeli kartları ile alışveriş ödemelerinizi kontrollü ve güvenle yapabilirsiniz.Hızlı alışverişler için paykasa kullanın

Zaman zaman alışveriş çılgınlığına kapılmışlığımız olmuştur. Kontrolsüzce yapılan harcamalarımız sonrasında maddi olarak sıkıntıya düşeriz. Üzerine bir de kredi kartı bilgilerimiz çalınırsa o zaman işin işinden hiç çıkamayız. İşte bu nokta da Paykasa ön ödemeli kartın avantajını çok daha iyi anlayabiliriz. Güvenli alışveriş paykasa ile daha güvenli

Hem kontrollü hem de güvenli alışveriş

Paykasa ön ödemeli kart belirli tutarlarda Euro olarak internet üzerinden satışa sunulmaktadır. İhtiyacımız olan tutarda ve miktarda Paykasa ön ödemeli kart satın alabiliriz. Bu nedenle kontrollü alışveriş yapmamızı sağlamaktadır. Üstelik Paykasa ön ödemeli kartlar tek kullanımlıktır ve 16 haneden oluşan pin kodu ile korunmaktadır. Alışveriş sonrasında Paykasa ön ödemeli kartınız geçersiz olacağı için bilgileri çalınsa bile bu bilgiler işe yaramayacaktır. Bu nedenle Paykasa ön ödemeli kart hırsızlığa karşı da sizi korumaktadır. Paykasa ile hızlı işlemler yapabilirsiniz.

Paykasa ön ödemeli kart yüksek teknolojik bir sistemle oluşturulan 16 haneli pin kodu, 3 haneli güvenlik kodu ve son kullanma tarihi ile size iletilmektedir. Bu bilgileri 3. Bir kişi ile paylaşmadığınız sürece güvenli bir ödeme aracı olmaya devam edecektir. Paykasa sanal kart ile sanal ortamda güvendesiniz.

About admin

Check Also

Paykasa Ön Ödemeli Kartı Başka Nasıl Kullanabilirim?

Paykasa ön ödemeli kart daha çok Skype, Dark Orbit, Adventure Quest, Rebtel,Voip Buster ,Facebook ,Metin2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir