Breaking News
Home / Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozdurma

İnternetteki alışverişlerde kredi kartı, havale, banka kartı ya da kapıda ödeme gibi ödeme yöntemleri kullanılır. Ancak bu yöntemlerin hepsinin de birbirinden farklı olan bazı eksi yanları bulunur. Bu yüzden müşterilerin mağduriyetlerini azaltmak amacı ile Paykasa adında bir sistem üretilmiştir. Bu yeni sistem sayesinde kredi kartı bilgilerinizin çalınması, havale yaptığınızda ücret kesintisi yaşama ve kapıda ödemede ekstra para ödeme gibi olumsuzluklardan kurtulacaksınız. Güvenle paykasa bozdurabilirsiniz.

Firmamızın satışa sunduğu Paykasa kartları ile güncel ve korumalı bir sistem üzerinden alışverişlerinizi kolay bir şekilde yapmaya başlayacaksınız. Üstelik tarafımızdan alacağınız Paykasa kartlarından hiçbir şekilde aidat ya da ücret kesintisi yaşamazsınız. Ayrıca Paykasa’’ın güvenilir bir şirket olması ve kuvvetli bir altyapısı bulunması nedeni ile de Paykasa ile yapacağınız alışverişlerinizde hiçbir şekilde aksana yaşamayacaksınız. Paykasa’larınıza para yükleme ve Paykasa bozdurma işlemlerinizi sitemiz üzerinden güvenle yapabilir ve bu işlemleriniz için de bize hiçbir zaman ek ücret ödemezsiniz. Hızlı aktif ve hızlı paykasa bozum işlemleri yapılır.

Paykasa satın almalarınızda yani para yüklemelerinizde kullanacağınız paranızın cinsi Euro olmaktadır. Bozdurma işlemlerinde ise firmamızın ayrıcalığı ile bu işleminizi Türk Lirası üzerinden güvenle yapabilirsiniz. Üstelik bu bozma işlemlerinizde maddi anlamda zarar uğramanız söz konusu olmaz. Paranızı bozduracağınız zamanki Euro’nun değeri üzerinden bozma işlemi yapıldığı için bozdurmada karşılık olarak alacağınız parayı Türk Lirası olarak seçebilirsiniz. Ayrıca Paykasa bozdurmalarınızdan önce de paranızın kendi paramız üzerinden değerini ölçebilir, ilk aldığınız zamanki miktar ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemlerinizi sitemiz üzerinden kolayca ve hiçbir şekilde ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Bozum işlemleri 30 dakika içerisinde atm üzerinden gönderilir.