Breaking News
Home / paykasa bozdurma / Kayıtsız ve evraksız online alışveriş kartı

Kayıtsız ve evraksız online alışveriş kartı

Kayıtsız ve evraksız online alışveriş kartı

Paykasa ön ödemeli kart satın alırken sizin her hangi bir yere kayıt olmanız istenmemektedir. Kayıt zorunluluğu olmadığı için kişisel verilerinizde istenmemektedir. Anonim olarak satışa sunulan Paykasa ön ödemeli kart satın alarak kişisel bilgi ve kredi kartı bilgileriniz de siz de güvende durmaktadır. Paykasa ile güvenle alışveriş sağlıyabileceksiniz.

Üstelik Paykasa ön ödemeli kart satın alımında kayıt, evrak, aktivasyon süreci gibi işlemler olmadığı için kart bilgilerinizi hemen alabilir ve anında alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa ön ödemeli kart hızlıdır ve çokta güvenlidir. Güvenli sanal ödemeler için paykasa kullanın.

Binlerce web sitesinde alışveriş artık çok daha güvenli

Paykasa ön ödemeli kart tüm dünya da bilinmekte ve yerli, yabancı binlerce E-Ticaret, Oyun ve bahis sitesinde ödeme seçeneği olarak kullanılabilmektedir. Bitcoin, Epin alışverişlerinde, Facebook ödemelerinde ya da Knight Online,  Silkroad Online, Dark Orbit,Metin2 gibionline oyun portallarında kullanabileceğiniz Paykasa ön ödemeli kart ile hızlı ve güvenli alışverişin keyfine varacaksınız. Paykasa ile her zaman güvendesiniz.

Her alışverişe yeni kart

Tek kullanımlık olan Paykasa ön ödemeli kart yapılan alışverişin ardından kullanılamadığı için karta bakiye yüklemeniz mümkün olmayacaktır. O yüzden her alışverişinizde hemen yeni bir kart satın ile her zaman güvendesin.

About admin

Check Also

Paykasa Ön Ödemeli Kartı Başka Nasıl Kullanabilirim?

Paykasa ön ödemeli kart daha çok Skype, Dark Orbit, Adventure Quest, Rebtel,Voip Buster ,Facebook ,Metin2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir